Facebook Dinamik Ürün Reklamları

Facebook Dinamik Ürün Reklamları

Facebook dinamik ürün reklamları ile internet sitenizde, uygulamanızda veya internetteki diğer mecralarda ürünleriniz ile ilgilenmiş kullanıcılara özel kişiselleştirilmiş reklamlar verebilirsiniz.
 

Facebook Dinamik Ürün Reklamları Nedir? 

Facebook Dinamik ürün reklamları, web sitenizde yer verdiğiniz tüm ürünleriniz için ayrı ayrı reklam oluşturmanıza gerek kalmadan, sitenizi ziyaret etmiş ve belirli eylemleri gerçekleştirmiş kullanıcılara yönelik olarak otomatik oluşturulan ve kişiselleştirilmiş reklamlar vermenizi sağlayan Facebook reklam sistemidir.
 
 

Facebook Dinamik Ürün Reklamlarının Avantajları

Kolay Yönetim
Facebook dinamik ürün reklamları ile her bir ürününüz için tek tek reklam oluşturmanıza gerek kalmaz. Bunun yerine reklam vermek istediğiniz ürünleriz için otomatik olarak veri akışınızdaki ürünlerinizin görsellerini ve bilgilerini kullandığınız bir reklam şablonu oluşturursunuz.
 
 
Kişiselleştirilebilirlik
Dinamik ürün reklamlarının kişiselleştirilebilme imkanı ile kullanıcıların gerçekten ilgilendikleri ürünlerinizi onlara gösterebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
 
 
 
Tüm Cihazlarla Uyum
Facebook dinamik ürün reklamlarının tüm cihazlarla uyumlu yapısı sayesinde kullanıcılar ilk olarak hangi cihaz üzerinden web sitenizle etkileşime geçmiş olursa olsun bütün cihazlardan reklamlarınıza erişebilirler.
 
 
Yüksek Dönüşüm Oranları
Facebook dinamik ürün reklamlarının kişiselleştirilmiş yapısı ile kullanıcılar kendi deneyimlerine dayalı reklamlarınızla karşılaştıkları için yüksek tıklama ve dönüşüm oranlarını, düşük maliyetler ile elde edebilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli