Gizlilik Politikamız

Varien Gizlilik Politikası

Tüm Müşterilerimizin gizliliği bizim için çok önemli. Bu sebeple yaptığımız her sözleşmede müşterilerimizin maddi ve manevi her türlü bilgi paylaşımları ve özlük bilgi haklarını kanun önünde koruyabilmek için gizlilik sözleşmesi imzalarız.

Tüm bilgileriniz  kanunen Varien Digital güvencesinde işlenir.

Firmalardan edinilmiş tüm yazılı yada elektronik bilgiler iş sözleşmesinin bitimine mütakip 2 hafta içerisinde Varien  bilgisayarlarından silinir.

Gönderilmiş tüm bilgiler müşteri web sitesinde yayınlanmak üzere müşteri tarafından aksi belirtilmemişse yayınlanır. Resimler veya bilgiler  Varien tarafından 3. Kişilerle paylaşılmaz, kullanılmaz. Fakat bilgilerin web sitesi aracılığı ile müşteri izni dışındaki kişiler tarafından kullanılması Varien'i bağlamaz.

Varien edinilmiş ftp , hosting kontrol, domain kontrol vb. Bilgileri hepsini iş sözleşmesinin bitimine mütakip bilgisayarlarından siler. Ftp,hosting ve domain şifrelerinin değiştirilmesi konusunda müşterisine bilgilendirme maili gönderir.Varien'in kendi hosting hizmetini kullanan firmalar için herhangi bir silme işlemi kullanılmaz.

Usb, cd, dvd vb mecralarla gelen dijital medya ve bilgiler iş sözleşmesi bitimine mütakip müşteri trafından geri alınmamış ise imha edilir.

Sözlü olarak dile getirilmiş bilgi ve sırlar için Varien'den hak talep edilemez.

Her iş sözleşmesine mütakip firmalar ile gizlilik sözleşmesi imzalanır. Varien gizlilik sözleşmesi müşterisinin haklarını korumaya yönelik müşterinin sektörüne göre özel olarak düzenlenir.