Gmail Reklamları

Gmail Reklamları

Gmail reklamlarının etkin kişiselleştirebilme imkanı ile markanızı milyonlarca kullanıcının e-posta kutusuna taşıyın, yüksek etkileşim ve dönüşüm elde edin.
 

Neden Gmail Reklamı Vermelisiniz? 

Detaylı Kişiselleştirme
 
Gmail reklamlarının anahtar kelime, yakın ilgi alanı kitleleri, pazardaki kitleler, müşteri eşleştirme, yaşamdaki önemli olaylar, demografik özellikler ve yeniden pazarlama gibi pek hedefleme seçeneği ile reklamlarınızı en doğru zamanda, en doğru kişilere ulaştırabilirsiniz.
 
Etkileyici Reklam Formatları
 
Gmail reklamlarınıın görsel, video ve başvuru formu ekleyebileceğiniz reklam formatları ile ürünlernize / hizmetlerinize, hedef kitlenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan reklamları oluşturabilirsiniz.
 
Verimli Ücretlendirme
 
Gmail reklamlarınızda sadece reklama tıklayan ve büyük mesaj görüntüleyen kullanıcılar için bir defalığına ücret ödersiniz. Yani Gmail reklamlarında gösterimleriniz için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca reklamınız tıklandıktan sonraki tıklama, form doldurma, reklamı iletme gibi etkileşimler için herhangi bir maliyet oluşmaz.
 
Mobil Uyumluluk
 
Gmail reklamları bilgisayarlarda, mobil cihazlarda ve Gmail uygulamasında bütün cihazların özelliklerine göre optimize edilerek yayınlanır. Bu sayede kullanıcı deneyimini artırır, hedef kitlenizle daha çok etkileşime girersiniz. Bununla birlikte mobil cihazlara özel tıkla-ara ve uygulama tanıtımı gibi seçeneklerle daha yüksek dönüşüm elde edebilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli