Google Ads

Google Ads

Google resmi iş ortağı Varien’in sertifikalı Google Ads uzmanları ile markanızı hedef kitlenizle buluşturun ve işinizi büyütün!
 

Neden Google Ads?

Yüksek Erişim Potansiyeli
 
Google Ads ile potansiyel müşterilerinize internette ürün veya hizmetlerinizi aktif olarak ararken, video izlerken ve mobil uygulama kullanırken yani internetin her alanında aktiflerken ulaşarak ve reklam sunma şansı yakalarsınız. Bu sayede markanızla etkileşime girmeye en hazır oldukları anda hedef kitlenizin ilgisini çekebilirsiniz. 
 
Detaylı Hedefleme
 
Google Ads reklamlarınızda ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizi, anahtar kelimelere, coğrafik özelliklere ve demografik özelliklere göre belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda belirlediğiniz bu hedef kitle için hazırladığınız reklamlarınızı günün belirli saatlerinde yayınlayabilir, hedef kitlenizi web sitenizin istediğiniz alanına yönlendirebilirsiniz. Bu sayede doğru zamanda, doğru kişilere ulaşarak gelirlerinizi artırabilirsiniz.
 
Esneklik
 
Google Ads, geleneksel reklam modellerine oranla oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Ads reklamlarınızda dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden düzenlemeler yapabilir, yaptığınız düzenlemelerin sonuçlarını hızlı bir şekilde görebilirsiniz.
 
Ölçülebilirlik
 
Google Ads, hem reklamların oluşturulması aşamasında, hem de yayınlanması esnasında detaylı analiz imkanları sunmaktadır. Bu detaylı analizler ile bütçenizi doğru şekilde kullanabilir, yatırım getirinizi ölçümleyebilir ve iyileştirmelerinizi sayısal verilere dayanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 

Google Ads Reklam Çeşitleri 

Google Ads Arama Ağı Reklamları
 
Google Ads arama ağı reklamları ile ürün ve hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimelerle arama yapan potansiyel müşterilerinize arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekerek satışlarınızı artırabilir, hem de mevcut müşterilerinize tekrar tekrar ulaşma imkanı yakalarsınız.
 
Google Ads Görüntülü Reklam Ağı
 
Google Ads görüntülü reklam ağı ile belilerlediğiniz gelişmiş hedeflemeler dahilinde ürün ve hizmetleriniz ile ilgili web sitelerinde görsel reklamlar yayınlayarak hedef kitlenize ulaşabilir, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
 
 
YouTube Reklamları
 
YouTube reklamları ile internet kullanıcılarına geniş hedefleme seçenekleri ile doğru yerde, doğru zamanda ulaşabilir, düşük maliyetler ve yüksek dönüşüm oranlarıyla rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.
 
Gmail Reklamları 
 
Gmail reklamları ile ürün ve hizmetleriniz ile ilgili konularda e-posta geçmişi olan ya da rakiplerinizden e-posta almış Gmail kullanıcılarına “tanıtımlar” sekmesi altında reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Detaylı hedefleme imkanı ile düşük maliyetlerde yüksek dönüşümler elde edebilirsiniz.
 
Google Alışveriş Reklamları
 
Google alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizde yer alan ürünlerinizi, kullanıcıların yaptığı ilgili arama sonuçlarında ürün fotoğrafları, fiyatları ve açıklamalarıyla birlikte gösterebilirsiniz. Bu sayede daha geniş görünürlük kazanabilir, web sitenizi daha çok ve daha nitelikli trafik çekebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
 
Google Yeniden Pazarlama Reklamları
 
Google yeniden pazarlama reklamları ile web sitenizi ziyaret etmiş veya mobil uygulamanızı kullanmış olan kullanıcılara reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Yeniden pazarlama reklamlarında satın alma ihtimali yüksek müşteri gruplarını hedefleyebildiğiniz için daha nitelikli ve satışlarınızı artırıcı dönüşümler elde edebilirsiniz.
 

Neden Varien Digital?

Varien Digital olarak, sertifikalı Google Ads uzmanlarımız ile istek ve beklentilerinizi analiz eder, detaylı analizler sonrasında size en uygun reklam kurgusunu belirler ve bu doğrultuda reklamlarınızda kullanılacak olan etkili reklam metinlerini, reklam görsellerini ve videoları hazırlarız. 
Hazırlanan reklam materyalleri ile birlikte ürün ve hizmetlerinizin en doğru kullanıcılara, doğru zamanda ulaşmasını sağlar, sürekli analizler ve iyileştirmeler ile reklamlarınızın performansını en üst düzeyde tutarız.
 
Bütün bu süreçte reklamların performansı ve maliyet analizleriyle ilgili sizlere detaylı raporlamalar ile en güncel bilgileri sunarız.

  • Varien Galeri Görseli