Google Görseller Güncellemesi

GOOGLE GÖRSELLER GÜNCELLEMESİ

Son zamanlarda Google tarafından çok büyük yenilikler bekliyorduk, bu beklentilerin yavaş yavaş sonuna geliyoruz gibi görünüyor. Google  web adreslerinin görsellerden hit alması konusunda engel olduğunun farkına vardı ve geçtiğimiz günlerde Google Görseller kısmında bir takım güncellemeler getirdi. Bu güncellemeler görsel içerikleri daha sık kullanan web adresleri için biçilmiş kaftan olacak, artık görselleriniz indeks aldığı günden itibaren sizler için bir hit kaynağı olabilecek.

Güncellemeyi detaylı olarak anlatırsak;

Google da izmir web tasarım araması yapıyoruz, buradan bizim kendi zevkimize en uygun görseli seçerek  web adresimizde kullanmak istiyoruz  eskiden bu işlemi yaptığınızda direkt olarak görsel açılır ve görseli büyüt seçeneği ile karşılaşırdınız  yeni güncelleme ile artık bu şekilde bir görüntü sizi bekliyor olacak.

Mobil Cihazlarda;

Artık bu görsele giriş yaptığınızda, görseli büyüt yerine  Git  seçeneği ile karşı karşıya geleceksiniz. Böylece görsel içerik paylaşımlarında bulunan web adresleri kullanıcıların dikkatini çekebilecek görseller paylaştığında web adreslerine daha çok hit getirisi sağlıyabilecek. Google her geçen gün bizlere internetin her yönünden faydalanmamızı sağlıyacak değişikler ile karşımıza çıkıyor, bu değişiklikleri takip etmek veya sektör ile ilgili bir birinden farklı güncel ve doğru haberler almak istiyorsanız  Varien Digital Agency sizin için en doğru seçim olacaktır.

  • Varien Galeri Görseli