Google Harita Kaydı

Google Haritalara kaydolarak işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir, internet kullanıcılarının işletmenize kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 

Neden Google Haritalara Kayıt Yaptırmalısınız?

Daha Fazla Kullanıcıya Ulaşın
Kullanıcıların %97’si internet üzerinden yerel işletmeler ile ilgili aramalar yapıyor. Siz de Google Harita kaydınızı yaptırarak işletmenizle ilgili arama yapan yerel kullanıcılara Google arama sonuçlar, Google Masp ve Google Earth üzerinden görünür olursunuz. 
 
Daha Fazla Etkileşim, Daha Fazla Dönüşüm
Google Haritalara kaydınızla birlikte kullanıcılar mobil cihazlarından işletmenize rahatlıkla telefon edebilir, web sitenizi ziyaret edebilir, işletmenizin konumuna ulaşabilir, rahatlıkla yol tarifi alabilir. Bütün bu kolaylıklar sayesinde daha çok kullanıcı ile etkileşime geçerek dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

Google AdWords Reklamlarınızı Destekleyin

Google Haritalara kaydınızı yaptırarak AdWords reklamlarınızda kullanabileceğiniz yer uzantılarını kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Yer uzantıları ile birlikte kullanıcıların işletmenizle iletişim kurmasını kolaylaştıracak şekilde işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını AdWords reklamlarınıza ekleyebilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli