Grafik Tasarım

Grafik Tasarım 

Varien’in yaratıcı, kalıpların dışında düşünebilen tasarım ekibi ile marka kültürünüze en uygun tasarımlara sahip olarak fark yaratın özelliklerinizi ön plana çıkarak rakiplerinizi geride bırakın. 
 

Grafik Tasarım Hizmetlerimiz 

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları

Varien, grafik tasarım hizmeti kapsamında oluşum sürecine yeni başlamış olan ya da yeniden markalaşma sürecine giren markalarınız için kurumsal ruhunuza uygun, benzersiz logo ve kurumsal kimlik tasarımı çalışmaları yaratır. 
 

Afiş, Poster, Billboard, Katalog, Broşür, Dergi Tasarımları

Varien’in uzman tasarım ekibi, basılı kurumsal pazarlama materyallerinizi ince fikirleri detaylarla harmanlayarak hem görselliği, hem de hikayesi ön planda olan, markanıza değer katacak birer sanat eserine dönüştürür. 
 

Dijital Pazarlama Materyalleri Tasarımları

Varien, afiş, broşür, katalog, dergi gibi kurumsal pazarlama materyallerinizi dilerseniz dijital mecralara ve mobil cihazlara uygun şekilde tasarlayarak birer interaktif pazarlama aracına da dönüştürüyor.
 

Sosyal Medya Tasarımları

Varien, grafik tasarım ihtiyaçlarınızı 360 derece ele alarak sosyal medya hesaplarınız için sosyal medya yönetiminize, marka iletişim dilinize ve sosyal medya kanallarının ruhuna uygun etkileşimi yüksek görsel içerikleri sizlerle buluşturur.
 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalıdır?  

Hikayesi Olmalı 
Grafik tasarım çalışmaları, ister geleneksel, ister dijital mecralarda kullanılmak üzere hazırlansın belirli bir yaratıcı fikir temelinde hedef kitleyi içine çeken bir hikayeye sahip olmalıdır.
 
Kolay Algılanabilir Olmalı 
Grafik tasarım çalışmaları, karmaşıklıktan uzak, hedef kitlenin kolaylıkla algılayabileceği basitlikte ve aynı oranda da çarpıcı olmalıdır. Ele alınan konu ve anlatılan fikir net bir şekilde yansıtılabilmelidir.
 
Görsel Uyuma Sahip Olmalı 
Grafik tasarım çalışmalarında kullanılacak olan illüstrasyonlar, fotoğraflar, tipografik metinler, ikonlar kısacası tasarımın tamamını oluşturan görsel imgeler belirli bir düzen ve uyum içerisinde kullanılmalıdır. 
 
Özgün Olmalı 
Ve tabii ki grafik tasarım çalışmaları daha fazla etkileşim sağlayabilmesi ve marka imajına zarar vermemesi için ele aldığı fikir, anlattığı hikaye,  kullanılan öğeler açısından farklı ve özgün olmalıdır.

  • Varien Galeri Görseli