İzmir Web Ajansı

İzmir Web Ajansı

Web Ajansı Nedir?

Web Ajansı, internet üzerinde firmanızın marka bilinirliği ve yükselişini sağlamayı amaçlayan reklamcılık ve web tasarım hizmetleri sunan firmalara denir. Web Ajansları web siteniz veya markanız için çalışmalar düzenleyerek, web sitenizin güncel kalmasını ve dijital pazarlama hizmetleri sunarak marka bilinirliğinizi arttırmayı hedefler. Web ajansları profesyonel çalışma yönelimi ve çeşitli ekipleri ile sizlere diğer web hizmetlerini de sunabilmektedir. Web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı vb. sektörün öncü alanlarında hizmetler sağlayan web ajansları bulunmaktadır. İzmir web ajansı denmesinin sebebi ise izmir de hizmet veren web ajanslarını kapsamasıdır. İzmir web tasarım, izmir web yazılım sektöründe öncülük eden izmir web ajansları sektörün ilimizde kalkınmasını sağlamaktadır.

İzmir Web Ajansı

İzmir web ajansı, sadece İzmir ilimizde bulunan web ajanslarını kapsamaktadır. İzmir de bu denli profesyonel çalışan birçok ajans bulunmaktadır, bu firmaların web tasarım sektörüne izmir de öncülük etmesi ve başarılı  projeleri imza atması sebebi ile sizlere izmir web ajansları hakkında bilgiler vermek istedik. Web ajansı kalıp olarak dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır ancak profesyonel web ajansları sizlere birçok hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlere değinecek olursak;

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı: Kurumsal firmanızın web sitesi kademe kademe tasarlanarak sizlerin görüşüne sunulur, onay alan tasarım seçilerek yayına alma işlemleri başlar. Kurumsal web sitesi tasarımı web sitenizi güncel tutmak ve firma kalitesini arttırmak amacı ile oluşturulmaktadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı: Kurumsal firmalar için kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı birçok alanı kapsamaktadır ancak bu kapsamlar sektör bazlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kurumsal kimlik tasarlamak daha çok yeni veya büyümekte olan firmaların tercihi olmaktadır.

Grafik Tasarım: Web sitelerinizin site haritası çıkartılarak, sizlere sunulması ve karar kılınan web sitesi haritası ile tasarımınızı güncel teknolojik gelişmeler baz alınarak güncel bir şekilde tekrar tasarlanmasıdır.

Web Tasarım: Grafik tasarım kısmında geliştirilen, teknolojik olarak güncel, çağı yakalayan ve akıcı web sitesi tasarımı yeni sitenize entegre edilip yayına alınmasıdır.

Web Yazılım: İzmir web ajansları, firmalarınız için çevrim içi kullanılabilecek, ERP, CRM, SMM panellerii geliştirerek evinizden, cebinizden veya herhangi bir cihazdan personel takibi, müşteri takibi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Kişi veya Firmaya Özel Yazılım Hizmeti:  Sektör bazlı olarak firmaların özel isteklerine yönelik web yazılım veya tasarım eklentileri üretilir, üretilmiş yazılım veya tasarım firmanın web adresine entegre edilir.

Dijital Pazarlama Hizmetleri: Firma veya Markanızın bilinirliğini arttıran, daha fazla kullanıcıya en uygun bütçeler ile ulaşabilmenizi sağlayacak internet üzerinden reklam verme hizmeti olarak bilinir. Dijital pazarlama hizmetleri birçok konuyu kapsamaktadır bu konulardan en önemlisi Adwords yönetimi olarak bilinir. Adwords hizmeti, dijital pazarlama hizmetleri arasında yer almaktadır.

SEO Hizmeti: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitelerinizin arama motorları üzerinde ki sıralamalarını yükseltmek, web sitenizin kalitesini arttırmak ve dijital pazarlama hizmeti alıyorsanız bu hizmeti destekleyerek maliyeti düşürmek için kullanılmaktadır. Bütün izmir web ajansları bu hizmeti sağlamamaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlama: İzmir web ajansları, firmanızın sosyal medya hesaplarını yönetebilir ve sosyal medya üzerinden reklamlarınızı profesyonel bir şekilde yönetebilir.

Mobil Uygulama Geliştirme: Mobil uygulamalar firmalar için daha çok bilinirlik kazandırma ve e-ticaret firmaları için satışları arttırmayı hedefleyen yazılımlardır. Mobil uygulama geliştirme hizmetini  izmir web ajanslarından alabilirsiniz.

 

Neden İzmir Web Ajansı, Varien Digital?

İzmir web ajansı olarak izmir web tasarım sektörüne birbirinden farklı ve güncel projeler ile büyük başarılara imza atmış Varien Digital ile birlikte sadece web tasarım, web yazılım veya dijital pazarlama hizmeti almıyor, aynı zamanda firmanızın gelişimine katkıda bulunacak fikirler ve profesyonel iş ortaklığı hizmeti almış oluyorsunuz. Varien Digital olarak sizlere artı katıyoruz mottosu ile çalışma yaptığımız firmalar veya kişilere projelerini geliştirecek fikirleri en açık hali ile sunuyor bizzat bu geliştirmeleri üstleniyoruz. Varien Digital den bir hizmet satın aldığınızda bununla birlikte yapılması gereken bütün hizmetleri satın almış olmaktasınız. Termin sürelerin de projeleri başarılı bir şekilde tesmlim etmesi ve sektörde uzun yıllar boyunca profesyonel hizmetler sunan Varien Digital ile birlikte çalışmak ister miydiniz? bizimle çalışmak için buraya tıklayarak bize ulaşabilir veya ofisimizi ziyaret ederek projeleriniz hakkında fikirler geliştirebilir, çalışmalar yaptırabilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli