Web Tasarım

hadi başlayalım

Hakkımızda

İzmir merkezli bir dijital ajansız ve size sunabileceğimiz hizmetler; Kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, kataloglarınızı hazırlayabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için "merhaba" demeniz yeterli.

Web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size özel olarak tasarlanır. Ziyaretçilerinizin web sitesi deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları hedeflenir. Bizler ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web tasarım konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizler adına başarı anlamına gelmektedir. Bu anlamda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü bir takım olarak başarıyı ve memnun müşteriler ile dost olmayı çok seviyoruz.

Proje İlerleyiş Süreci

 • Analiz & Planlama
  Analiz & Planlama
 • Tasarım
  Tasarım
 • Geliştirme
  Geliştirme
 • Demo Sunumu
  Demo Sunumu
 • Lansman
  Lansman
 • Dijital Pazarlama
  Dijital Pazarlama

UI / UX Tasarım

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Devamı

Mobil Uyumlu (Responsive)

Bir web sitesi yaptırıyorsanız unutmamanız gereken en önemli konu günümüz şartlarında web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların %85'inin bu ziyaretini bir mobil cihaz üzerinden gerçekleştireceğidir

Devamı

Kolay Kullanım Paneli

İnternet kullanıcılarının ve arama motorlarının en çok ilgisini çeken web siteleri, sürekli güncel kalan web siteleridir. Arama motoru optimizasyonu konusunda da web sitesinin sürekli güncel tutulması ve yeni içerik girilmesi tavsiyelerin başında gelmektedir.

Devamı

Referanslarımız

Siz de bir dost kazanmak isterseniz "merhaba" demeniz yeterli.