Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti

SEO Nedir?

SEO,  search engine optimization ( Arama motoru optimizasyonu ) kısaca arama motorları için web sitenizin optimizasyonlarını uygun şekilde düzenlemektir. Dünya üzerinde ençok kullanıcıya sahip olan Google bu çalışmalarda baz alınmaktadır. Google dünya da internet üzerinden yapılan aramaların %90 ına sahiptir, bu sebeple daha çok kullanıcı barındırdığından SEO çalışmaları yapılırken ençok Google baz alınmaktadır. SEO ile arama motorlarında sıralamalarınızı yükselte bilir, web sitenizin kalitesini arttırabilirsiniz. Sektörde birçok bireysel hizmet veren kişiler bulunmakta, aldığınız hizmetin kalitesini referanslar ile tahmin edebilirsiniz ancak sizlere referans olarak gösterilen kelimelerin arama hacmi sizin çalışma yaptırmak istediğiniz kelimenin arama hacmi ile aralarında dağlar kadar fark olabilmesi muhtemeldir. Birçok SEO hizmeti sağlayıcısı arama hacmi düşük kelimeleri birinci sıralara taşıyarak referans olarak göstermektedir. SEO hizmeti satın almadan önce verilecek hizmetin, hizmet ağacı yani ilerlenecek adımları isteyiniz.

Arama Motorları

Arama motorları, internet üzerinden ulaşmak istediğiniz verileri sizlere görüntüleme hizmeti sağlamaktadır. Arama motorlarının alt yapısal olarak kalitesi ile daha hızlı ve daha çok veri ile sizlere sonuçlar sunmaktadır. Dünya üzerinde en popüler arama motorları şu şekildedir ;

- Google Arama Motoru
- Bing Arama Motoru
- Yahoo Arama Motoru
- Yandex Arama Motoru
- Baidu Arama Motoru

Bu arama motorları dünya üzerinde ençok kullanılan arama motorlarıdır. Bu arama motorlarının bazıları eklentiler ve araçlar ile sizlere SEO açısından kolaylık sağlamaktadır. Yandex, Bing, Google ve Baidu arama motorları web master tools olarak araçlar ile dizine ekleme, url yapılandırma, veri analizleri ve sitemap.xml, robots.txt yapılandırma hizmetleri vermektedir. Arama motorları araçları ile SEO çalışmaları desteklenerek daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse, daha önce başarı ile dizine eklenmiş içeriğinizde bir kaç değişiklik yapıp hedef kitlenizi veya anahtar kelimenizi değiştirdiğiniz takdirde tekrar dizine ekleme yaparak hızlı bir şekilde kullanıcı kaybetmeden yeni anahtar kelimeniz ile organik hit kazanmaya devam edersiniz.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO hizmeti denildiği zaman aklınıza dijital pazarlama gelebilir ancak kurumsal seo hizmeti tam olarak firma için yapılan özel çalışmalar olarak adlandırılmaktadır. SEO hizmeti satın aldığınız takdirde genel çalışmalar yapılmakta ve sıralamalarınızı yükseltmek hedeflenmekte ancak kurumsal seo hizmeti satın aldığınız takdirde, markanızın adı, anahtar kelime çalışmaları, yeniden pazarlama taktikleri, web site kalitesi arttırma çalışmaları ve daha fazlası tamamen markanızın yükselmesini ve Türkiye veya Dünya çapında bilinirliğini sağlamak, kurumsal seo hizmetidir. Kurumsal seo hizmetinin termin süreleri daha uzun ve raporlamaları sık yapılmaktadır. Profesyonel yönetim ile toplantılar düzenleyerek markanızı geliştirecek doğal fikirler konuşulur ve sizlere değer katacak çalışmalar düzenlenir. SEO hizmeti aldığınız da aynı çalışmalar yapılmaktadır fakat marka bazlı değil web sitesi bazlı çalışmalar yapılmaktadır, kurumsal seo hizmetinin farkı hem marka hem de web sitesi çalışmaları yapılır ve markayı büyütecek, genişletecek ve yayacak fikirler uygulamaya alınır. Kurumsal SEO hizmeti ile markanız hem yükeliş kazanacak hem de daha büyük alanlara hitap edecektir.

Neden Varien Digital?

Varien Digital izmir web ajansı olarak uzun yıllar boyunca sektörde hizmet vermiş, ajans mottosu size + katıyoruz olan profesyonel yönetim kadrosu ve profesyonel ekibi ile sizlere güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Varien Digital SEO ve Kurumsal SEO hizmetlerini aktif olarak vermektedir, çalıştığımız markalar ve firmalar için öncelikle güler yüzlülüğü borç bilmekteyiz. Çalışmalar yaptığımız markaların yıllık büyümesi %300 artış göstermiş ve internet üzerinden pazarlama gayesine başarı ile ulaşmış markalardır. Bu firmalar ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz ve sektörde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, kurumsal seo hizmeti için en doğru adresin Varien Digital olduğunu söylüyebilmekteyiz. Kurumsal seo hizmeti ile markanızın daha çok kullanıcıya hitap etmesini ve markanızın arama motoru sıralamarında yükselmesini istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir veya ofisimize gelip bizlerle markanız hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli