Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar, günümüzde milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip, kullanım kolaylığı ile kullanıcılarını kendine entegre edebilen bir çeşit uygulama çeşitleridir. Mobil uygulama kullanarak daha kısa sürelerde birçok kişiye hitap edebilir ve pazarlama kitlenizi mobil uygulama sayesinde büyütebilirsiniz.
 

Mobil Uygulama İzmir

Mobil uygulama, birçok şehirde olduğu gibi İzmirde ‘de üretimi olan bir yazılım türüdür. İzmir mobil uygulama geliştirebilen ajansların öncülüğünde teknolojik farkındalıkları anında yakalayan bir kapasiteye sahiptir. Mobil uygulama İzmir ilimizde profesyonel bir şekilde geliştirilebilir, mobil uygulama tasarımı oluşturulabilir veya projeleriniz mobil uygulama olarak pazara sunulabilir niteliktedir. 
İzmir ülkemizin Avrupa standartlarını yakalayabilen, gelişmiş bir liman kentidir. İlimizde birçok reklam ajansı ve yazılım şirketi bulunmaktadır. Mobil uygulama geliştirme denilince akıllara gelecek konumlardan birisi olan izmir, profesyonel mobil uygulama geliştiren web ajansları ve mobil uygulama üzerinden pazarlama tekniklerini yürüten reklam ajansları ile bu sektörün öncü şehirlerinden biri olarak bilinir
 

Mobil Uygulama Avantajları

Mobil cihaz kullanıcıları, akıllı cihazlarının tarayıcılarından internet bağlantısı sağlayabilmektedir. Ancak akıllı cihaz kullanıcılarının %90’ı mobil uygulama kullanmaktadır. Son zamanlarda Google tarafından da önemle takip edilen mobil cihazlar gelişimin öncüleri olarak bilinmektedir. 
Mobil uygulama avantajları şu şekildedir;
Hızlı ve kolay erişim.

Yeni kullanıcılar, potansiyel müşteriler.

Bölgesel pazarlama teknikleri ile milyonlarca kişiye ulaşabilme imkanı.

Geliştirilebilir ve yürütülebilir projeler.

Kısa sürede işlem gerçekleştirebilme imkanları.

Kullanıcıya anlık erişim sağlama.

Bu avantajlar mobil uygulamaların bilinen en temel avantajlarıdır. Mobil uygulama kullanarak firmanızı hızlı bir şekilde genişletebilir ve pazarlama anlayışınızı mobil uygulamalar üzerinden potansiyel müşterilerinize kolayca sunabilirsiniz. 
  

Varien Digital Mobil Uygulama İzmir  

Varien Digital olarak mobil uygulamalarınızı hybrid ve native olarak geliştirebiliriz. Müşterimiz için sunduğumuz imkanlar doğrultusunda mobil uygulama kullanarak pazarlama imkanlarını geliştirebilir, potansiyel müşteri kitlenizi arttırabiliriz.
Projeleriniz ile bizi ziyaret edebilir, detaylandırılması ve dokümantasyon işlemlerinden sonra tarafınızdan seçilen, tasarladığımız mobil tasarım ile birlikte mobil uygulamanızı kısa sürelerde hayata geçirebiliriz. Ayrıca mobil uygulamanızın pazarlama hizmetlerini de tarafımızdan alabilirsiniz. 
Varien Digital ile fikirleriniz hayata geçsin istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli