Mobil Uyumlu Web Sitesi Çağı

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi Nedir?

Mobil uyumlu web sitesi, aktif web sitelerinizin mobil cihazlar için revize edilerek düzenlenmesi, mobil cihazlarda daha hızlı ve içerik kaybı yaşamadan yayınlanması anlamına gelmektedir. Mobil uyumlu web siteleri aynı zamanda, tablet ve diğer cihazlar için de uyumla hale getirilerek yayına alınır. İzmir web tasarım sektöründe mobil uyumlu web sitesi tasarımı hizmetleri verilmektedir. Mobil cihaz kullanımı artışı ile doğru orantılı olarak web sitelerinin mobil uyumlu olması önemli bir etken olmaktadır. Mobil uyumlu bir web sitesi mobil cihaz kullanıcıları tarafından çokca tercih edilmektedir. bunun sebebi mobil cihazlarda kolayca gezinebilmeleri ve içeriklerin tamamını görüntüleyebilmeleridir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Neden Önemlidir?

Ülkemizde interneti aktif olarak kullanan 48 milyon insan bulunmakta. Bu insanlar arasında mobil cihaz kullanıcıları tam tamına 42 milyon kişiyi kapsıyor. Ülkemizde bu denli fazla kullanıma sahip mobil cihazlar için web sitelerinizi güncellemeniz firmanız için en mantıklı kararlardan birisi olacağını düşünüyoruz. Ayrıca Google algoritma değişikliği ile birlikte Dünya çapında artış gösteren mobil cihaz kullanımını göz önünde bulundurarak, mobil aramaların web sitesine daha çok katkıda bulunacağını bu bağlamda mobil uyumlu web sitelerinin SEO çalışmalarına daha uygun olduğu kararına varmış ve algoritmalarını bu yönde değiştirmiştir. Mobil cihaz uyumu, Google tarafından istenilen ve SEO çalışmalarına ön ayak olabilecek bir düzenlemedir. Mobil kullanıcılara daha çok hitap eden mobil uyumlu web siteleri Google sıralamarında belirgin bir şekilde yükselme yaşamaktadır.

Neden Varien Digital?

Varien Digital kuruluş tarihinden bu yana verdiği profesyonel web tasarım hizmetleri ile kalitesini kanıtlamış, profesyonel ekibi ile çağı yakalayan tasarım ve projeler üreten aktif bir izmir web ajansı olarak hizmet vermeye devam ediyor. Mobil uyumlu web sitesi hizmetini Varien Digital tarafından kolayca alabilirsiniz ayrıca Varien Digital verdiği web tasarım hizmetlerinde aynı zamanda responsive olarak sitenizi yayına almaktadır yani bu şekilde tek seferde hem web tasarım hizmeti hem de mobil uyumlu web sitesi hizmeti almış olacaksınız. Mobil uyumlu web siteleri çağında, çağı yakalamak ve Google tarafından kaliteli bir web sitesi olarak görünüp SEO çalışmalarınızın daha iyi sonuçlar vermesini istiyorsanız buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir veya ofisimizi ziyaret ederek bizler ile görüşebilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli