SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Varien in optimizasyon stratejileri ile arama motorlarının organik sonuçlarında en üst sıralarda yer alarak rakiplerinizi geride bırakın, işinizi zirveye taşıyın.

Varien SEO Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Mevcut Durum Analizi
 
Varien, SEO hizmeti kapsamında doğru stratejileri belirleyebilmek için öncelikle web sitenizin hem iç, hem de dış SEO açısından kapsamlı analizlerini yaparak mevcut durum haritası oluşturur. 
 
Rakip Analizi
 
Mevcut durum analizi ile birlikte sektörel rakiplerinize yönelik detaylı analizler yapılarak elde edilen sonuçlarla birlikte web sitenize özel kapsamlı bir SEO stratejisi oluşturulur. 
 
Site-İçi (On-Page) SEO
 
Oluşturulan SEO stratejiniz doğrultusunda web sitenizin kod kalitesi, yüklenme hızı, URL yapısı, meta tagler, başlıklar, içerik kalitesi, anahtar kelime kullanımları gibi başlıklarda gerekli iyileştirmeler planlanarak gerçekleştirilir.
 
Site-Dışı (Off-Page) SEO
 
Kalitesiz backlinklerin temizlenmesi, web sitenizle ilişkili ve kaliteli backlinklerin kazandırılması çalışmaları, etkin sosyal medya yönetimi ile web sitenizin site dışı SEO kaynaklarınde gerekli iyileştirmeler sağlanır.
 
Özgün İçerik Stratejisi
 
Web sitenizin üst sıralarda yer alması gereken anahtar kelimelerinizi belirlenerek, bu anahtar kelimelere yönelik özgün içerik stratejileri oluşturularak mevcut içerikleriniz bu doğrultuda güçlendirilir ve gerekli yeni içerikler hazırlanır.
 
Link İnşası
 
Sayfalarınızın önem düzeyleri belirlenerek hem site içi, hem de site dışı link inşası çalışmaları ile arama motorlarının ilgili anahtar kelimelerde web sitenizi en doğru sonuçlar arasında görmesi sağlanır.
 
Periyodik Takipler ve Raporlama
 
Gerçekleştirilen bütün çalışmalar periyodik olarak farklı SEO araçları üzerinden takip edilerek, detaylı veriler ile kaydedilen ilerlemeler bütün şeffaflığıyla sizlere raporlanır. 

Varien SEO Hizmeti ile Neler Kazanırsınız?

Sıralama Artışı
 
Varien SEO çalışmaları ile arama motorlarının organik sıralamalarında konumunuzu yükselterek üst sıralarda yer alırsınız.
 
Daha Fazla Erişim
 
Yükselen konumunuzla birlikte arama motorlarındaki görünürlüğünüz ve organik trafiğinizde artış yakalayarak marka bilinirliğinizi artırır, hedef kitlenize daha fazla erişirsiniz.
 
Yüksek Prestij
 
Arama sonuçlarında üst konumlarda elde edeceğiniz yerleşimler ile hedef kitleniz üzerinde artıracağınız güven duygusu ile markanızın prestijini yükseltirsiniz.
 
Süreklilik
 
Bütün çalışmalarınız doğru stratejiler ile doğal yollardan gerçekleştirildiği için elde edeceğiniz konumlarda kalıcı olarak süreklilik kazanırsınız. 

  • Varien Galeri Görseli