SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti, Web sitelerinizin arama motorları tarafından daha hızlı indekslenmesini ve daha çok kullanıcı tarafından fark edilebilmesi için arama motorları sıralamanızı yükseltmek için verilen bir hizmettir. Varien Digital olarak sizlere kesintisiz SEO Hizmeti sağlamaktayız. Çalışmalarımız başladığı süreçten itibaren aylık detaylı raporlama ve kesin sonuçlar almaya başlarsınız. Web sitenizin mevcut durumunu iyileştiriyor içerik konusunda yardımcı oluyoruz ayrıca web sitenizde ilk aylardan sonuçlar almaya başlıyorsunuz. SEO Hizmeti ile elde edebileceğiniz birkaç avantajdan bahsedecek olursak ;

  • Organik Hit
  • Arama Motoru Sıralaması Yükselişi
  • Alexa Dünya ve Türkiye Sıralaması Yükselişi
  • Güncellemelerinizi Anlık İndeksleme

Bu avantajlar ile daha çok kullanıcıya ulaşacak ve web sitenizin daha hızlı bir şekilde büyümesini sağlayabileceksiniz. Bu hizmetleri kısaca açıklayacak olursak;

Organik Hit

Web adresinizi bir çok kaliteli ve orta düzeyde web adreslerinde paylaşarak kullanıcıları direkt olarak sitenize yönlendiriyoruz. Böylece anahtar kelimeniz üzerinden sitenize gelen ziyaretçi sayıları artıyor, bu çalışmayı organik hit artışı olarak nitelendiriyoruz. Organik hit hizmetini tarafımızdan tek bir paket olarak satın alabilirsiniz.

Arama Motoru Sıralaması Yükselişi 

Bu çalışmayı gerçekleştirmeden önce web sitenizin SEO Hizmetine uygunluğunu araştırıyoruz. Eksikliklerinizi gideriyor ve daha sonra organik hit çalışmasında olduğu gibi kaliteli web adreslerinden, web adresinize ziyaretçi akışı sağlıyoruz ve böylece Arama Motorlarında ki sıralamanız yükseliyor.

Alexa Dünya ve Türkiye Sıralaması Yükselişi 

Web adresinize uyguladığımız çalışmalar web adresiniz için hit artışı sağlayacak bu artış sayesinde alexa uygulaması üzerinde Dünya ve Türkiye sıralamasında artışlar olmaktadır. Bu artışların Arama Motorları açısından bir önemi olmasa da web adresinizin kaliteli görünmesi açısından önemlidir.

Güncellemelerinizi Anlık İndeksleme

Bu çalışma web adresiniz için bizden tam kapsamlı SEO Hizmeti  satın aldığınızda uyguladığımız bir işlemdir. Güncel olarak paylaştığınız içeriklerinizi dizine ekliyor ve ziyaretçi akışı sağlayarak daha hızlı bir şekilde indekslenmesini sağlıyoruz.

Bu hizmetleri neredeyse bütün firmalar verebilmektedir. Varien Digitali özel kılan husus ise sizlere bu hizmetleri uygun fiyatlara ve detaylı raporları ile birlikte sunmamızdır. SEO Hizmeti konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Varien olarak sizlere değer katacağımızı garanti ediyoruz.

  • Varien Galeri Görseli