Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Varien in markanıza ve dijital pazarlama planlamanıza özel olarak hazırladığı sosyal medya stratejileri sayesinde hedef kitlenizle en doğru şekilde etkileşime geçerek işinizin görünen yüzünü güçlendirin.
 

Sosyal Medya Stratejinizi Nasıl Yönetiyoruz?

Detaylı Analizler
 
Sosyal medya hesaplarınızın yönetimine başlamadan öncelikle detaylı analiz çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Markanızın analizi, sektör analizi, rakiplerinizin analizi ve hedef kitlenizin analizini içeren detaylı çalışmamız sonrasında işinize en uygun iletişim dilini ve sosyal medya platformlarını belirliyoruz.
 
Periyodik Planlamalar
 
Detaylı analizlerimiz sonrasında oluşturduğumuz dijital iletişim kimliğiniz doğrultusunda aylık sosyal medya planlarınız oluşturulur. Aylık sosyal medya takviminizde
 
  • Hedef kitlenizin beklentilerine uygun paylaşımlar
  • Özel ve önemli gün paylaşımları
  • Kampanya, duyuru vb. önemli etkinlik paylaşımları
önceden planlanarak ay başlamadan tarafınıza sunulur. Bunun yanı sıra ay içerisinde dünyada, ülkemizde ve sektörünüzde yaşanan önemli gelişmeler olması durumunda bu gelişmeler anlık olarak paylaşım takvimine eklenir.
 
Özgün İçerikler ve Tasarımlar
 
Hazırlanan sosyal medya takviminiz doğrultusunda size özel, iletişim kimliğiniz ile ilişkili, mesajlarınızı hedef kitlenize etkili bir şekilde ileten, ilgi çekici içerikler ve görseller hazırlanır. 
 
Özgün ve etkili görsel, içerik kombinasyonu ile paylaşımlarınızın etkileşim oranı da artırılmış olur.
 
Detaylı Raporlama
 
Ay sonlarında bir önceki aya yönelik takipçi, etkileşim, mesajlaşma, içerik fayda analizi ve rekabet raporlamaları her bir sosyal medya platformlarındaki hesaplarınıza yönelik özel olarak hazırlanır ve tarafınıza sunulur. Raporlardan elde edilen sonuçlar bir sonraki ayın planının şekillendirilmesinde aktif olarak kullanılır.
 

Sosyal Medya Reklamları ile Eş Güdümlü Çalışmalar 

Kampanya dönemleriniz, özel paylaşımlarınız ve öne çıkan duyurularınızı sosyal medya reklamları ile eş zamanlı planlayarak sosyal medya yönetiminizi güçlendiriyor, hesaplarınızı 360 derece dijital pazarlama kanallarına çeviriyoruz. 
 
  • Facebook Reklamları (Site İçi Linkleme)
  • Instagram Reklamları (Site İçi Linkleme)
  • Twitter Reklamları (Site İçi Linkleme)
  • LinkedIn Reklamları (Site İçi Linkleme)

  • Varien Galeri Görseli