Hakkımızda

Size Değer Katan Dijital Ajans, Varien.

İzmir merkezli bir dijital ajansız ve size sunabileceğimiz hizmetler; Kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, kataloglarınızı hazırlayabilir, web sitenizi tasarlayabilir, mobil uygulamanızı yazabilir, sosyal medya hesaplarınızı yönetebilir ve internet reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Tanışmak için "merhaba" demeniz yeterli.

Varien Digital olarak 2010 yılı başlarında web yazılım ve web tasarım ağırlıklı olarak İzmir'de yola koyulduk. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi ve birikimlerle sadece yazılım, tasarım ağırlıklı değil tam bir dijital ajans olarak, daha fazla "dost" kazanarak yolumuza devam ediyoruz.

Ajans mottomuz, size, projenize, markanıza veya firmanıza "değer katmak". Dokunduğumuz tüm işleri lezzet aldığımız, kitlelerde iz bırakmak istediğimiz için yapıyoruz.

Nasıl Çalışırız ?

Web Tasarım Analizleri
Analiz
İlk aşama olarak birlikte uzun bir yola çıkmadan önce ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz eder ve çözüm odaklı, size değer katacağına inandığımız stratejik bir yol haritası çıkarırız.
 
Web Tasarım Çözümleri
Tasarım
Projeler için çıkardığımız yol haritasını sektörel verilere uygun hedef kitle seçimini, tasarım konseptlerini ve uygulama örneklerini tam nokta atışı isbaet edecek şekilde hazırlarız.
 
Web Uygulama Çözümleri
Uygulama
Uçuşa hazır bekleyen projelerin teknik alt yapısını mevcut en güncel teknolojiler ile harmanlayarak dijital platformlarda yayına hazır hale getiririz.
 
Web Geliştirme Çözümleri
Geliştirme
Başarılı projelerin ihtiyaçları asla bitmeyecektir, bitmemelidir. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için web siteleri, alt yapı ve işlevsellik olarak güncel tutulmalıdır.