Web Tabanlı Uygulama Geliştirme

WEB TABANLI UYGULAMA

Sunucu ve istemci arasında işlem gören, istemci tarafından dosya / uygulama yüklenmesi yapmadan işlev gösteren tarayıcı tabanlı çalışan uygulamaları web tabanlı uygulama olarak nitelendiriyoruz.

  • Kolay erişilebilirlik, dünyanın diğer ucunda olsanız dahi bütün kullanıcı verilerinize ulaşabilirsiniz. Cihazınıza ekstra bir program yüklemeye veya cihazın size ait olmasına gerek duymadan sadece kullanıcı giriş bilgilerinizle erişebilirsiniz.
  • Kullandığınız platform konusunda esneklik sağlamaktadır. Bütün işletim sistemlerinde ve her tarayıcıda sorunsuz bir şekilde çalışır. Uyumluluk problemi yaşatmaz.
  • Masaüstü uygulamalarına ve herhangi bir güvenlik güncellemesine gerek yoktur, cihazınıza yük bindirmez rahat çalışmasını sağlar.
  • Sunucunuzdan yapacağınız güncellemeler ile tüm kullanıcılar en son sürümü kullanacaktır.
  • Multiple Connection (Çoklu Bağlantı), sağlayabilirsiniz. Birden fazla kullanıcı oluşturabilir ve kullanıcılar arasında farklı yetkilendirmeler yaparak sistemi kullanmalarına izin verebilirsiniz.

 

Varien Digital, sizlere web tabanlı uygulama hizmeti sağlamaktadır. Aktif olarak birçok firma ile web tabanlı uygulama çalışması yapmaktayız. Uygulamanızı inşa ederken bütün detayla dikkat ediyoruz, işlevlerini belirlediğimiz uygulamalar için öncelikle bir tasarım oluşturuyoruz daha sonrasında ise oluşturduğumuz tasarımın sunacağı işlevleri modüler olarak aktif ediyoruz. Siz de firmanız için birçok avantajı olan yeni nesil web tabanlı uygulamalara geçmek istemez miydiniz? İletişim sayfamızdan bizi arayabilir veya firma adresimize gelip bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için en uygun çözüm ortağı daima Varien Digital.

  • Varien Galeri Görseli