Web Tasarım

Konu İzmir Web Tasarım ise Doğru Adrestesiniz !

Modern iletişim ve ticaret kanallarını kullanabilmek için bir web sitesine ihtiyaç duymanız veya web tasarımınızı yeni teknolojilere göre güncellemek istemniz kaçınılmazdır. Şu an bu sayfayı inceliyor olmanızda bu konuda doğru bir adım attığınızı gösteriyor.

izmir web tasarım

Her gün bilgisayar ve internet ile etkileşimde bulunan her insan için internet hakkında birşeyler bilmek doğaldır. Varien'in amacı, sizleri bir adım öteye taşımak, web sitesi olan herhangi bir kişi, kurum veya marka olmak yerine, web sitesini bir iletişim ve ticaret aracı olarak kullanabilen bir marka olmanızı sağlamaktır. Bu amaçla İzmir'e gönül vermiş dijital bir izmir web tasarım ajansı olarak sizlere modern görünümlü, kullanımı kolay, en yeni teknolojiler kullanılarak amacına yönelik hazırlanmış, arandığında bulunabilen ve güçlü altyapıya sahip modern, tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda sorunsuzca çalışabilen web siteleri hazırlamakta ve teknik desteğini vermekteyiz.

İzmir Web Tasarım Standartlarımız

 • Dinamik (İçerik Yönetim Sistemi ile güçlendirilmiş) web sitesi tasarımı
 • Tüm internet tarayıcıları ile uyumluluk (CrossBrowser)
 • Güncel web ve internet tekonolojileri (HTML5/CSS3)
 • Hazır SEO altyapısı (Web sitenizin SEO yani arama motorları optimizasyonu için alt yapısı tamamen hazırdır)
 • Kullanıcı dostu özgün arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UI ve UX)
 • Mobil uyumlu web tasarım (Bilinen adıyla Responsive / Duyarlı Web Tasarım)
 • Sorunsuz ve hızlı barındırma hizmeti

Web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size özel olarak tasarlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları hedeflenir. Bizler ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, çözüm ortağınız olarak bizler adına başarı anlamına gelmektedir. Bu anlamda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü bir takım olarak başarıyı ve memnun müşteriler ile dost olmayı çok seviyoruz.

Deneyimimizle web sitenizin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak ve değerli dostlarımız arasında sizleri de görmek için sabırsızlanıyoruz. Tanışmak ve web sitenizin geleceğini tasarlamak için sizleri de ofisimize bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

İzmir Web Tasarım ve Yazılım Teknolojilerimiz

 • PHP 5.x ve PHP 7.x (OOP, MVC)
 • MySql, MSSQL v.b. veri tabanı programları
 • JavaScript, JQuery, Angular JS
 • CSS3, HTML5, Bootstrap

Web Tasarımı Teklif Formu

Oluşturmak veya yenilemek istediğiniz web sitesi ile ilgili ihtiyaçlarınızı daha iyi analiz edebilmemiz için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilir ve ortalama 1 iş günü içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

İşi Uzmanına Bırakın.

İzmir Web Tasarım Teklif Formu

Web tasarım, web yazılım veya e-ticaret yazılım çalışmaları ile ilgili bir ihtiyacınız var ise işi uzmanına sorun. Aşağıdaki formu kullanarak mümkün olduğunda anlaşılabilir bir şekilde isteklerinizi bize iletin. İhtiyaçlarınızı analiz edip size en doğru çözümü uygun maliyetler ile sunalım.