Yandex Reklamları

Yandex Reklamları

Varien ile Türkiye’de kullanımı her geçen gün artan Yandex’te reklam vererek hedef kitlenize farklı platformlar üzerinden ulaşın.

Yandex Reklam Çeşitleri

Yandex Arama Reklamları (Yandex.Direct)
 
Yandex arama reklamları, Google AdWords arama ağı reklamları (site içi linkleme) ile aynı mantıkta çalışan, Yandex üzerinde ürün ve hizmetleriniz ile alakalı aramalar yapan kullanıcılara reklamlarınızı göstererek onları web sitenize çeken etkili reklamlardır.
 
Yandex arama reklamları, tıklama başına ödeme yöntemi ile çalışmakta ve gerçek zamanlı teklif verme imkanı sunmaktadır. Reklamverenler, ne kadar harcama yapacaklarını ve reklamının hangi pozisyonda gösterileceğini kendisi seçebilmektedir. Siz de Yandex arama reklamları ile markanıza yeni müşteriler kazandırabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. 
 
Yandex Görüntülü Arama Reklamları
 
Yandex görüntülü arama reklamları, Yandex arama sonuçları sayfasında gösterilen ve belirli bir ilgi alanına sahip kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edebileceğiniz bir reklam modelidir. Görüntülü arama reklamları, hem görüntülü reklam, hem de arama reklamının özelliklerini sunduğu için özellikle marka bilinirliği artırmak ya da yeni ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak amaçlı reklamlarınızda etkili sonuçlar verecektir.
 
Yandex Görüntülü Reklamlar
Yandex görüntülü reklamları ile Yandex ve Yandex’e dahil olan siteler üzerinden görüntülü reklamlarınızı potansiyel müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Aynı zamanda reklamlarınızın amacına ve hedef kitlesine uygun olarak Yandex’in sunmuş olduğu 3 farklı görüntülü reklam formatı ile reklamlarınızın performansını artırabilirsiniz.
 
  • Yandex Anasayfa
  • Audience Banner
  • RTB (Gerçek Zamanlı Açık Artırma): Tam Portal Ağı

Yandex Reklamlarının Avantajları

Hedef Kitlenize Kolaylıkla Ulaşın
 
Yandex reklamları sayesinde ürün ve hizmetlerinizle en ilgili hedef kitlenize düşük rekabet ve gelişmiş reklam çeşitleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 
Bütçe Kontrolü Sizin Elinizde
 
Yandex üzerinden yayınlayacağınız reklamlarınızda Yandex’in sağladığı özel ödeme yöntemleri ile bütçenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
 
Detaylı Ölçümleme Olanakları
 
Yandex’in gelişmiş istatistiksel raporlama seçenekleri ile tıklama, gösterim, dönüşüm, anahtar kelime performansları gibi hayati metrikleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede reklamlarınızın belirlediğiniz amaçlar doğrultusunda yapmanız gereken iyileştirmeleri en hızlı şekilde analiz edip, gerçekleştirebilirsiniz.

  • Varien Galeri Görseli